نهمین نمایشگاه بین المللی انرژی – سرمایه گذاری و پیمانکاری صنایع نفت و گاز

1تا 4 اسفند ماه 1402

قابل توجه متقاضیان محترم مشارکت در نهمین نمایشگاه بین المللی
انرژی – سرمایه گذاری و پیمانکاری صنایع نفت و گاز
1 تا 4 اسفند ماه 1402


اهداف نهمین نمایشگاه سرمایه‌گذاری و پیمانکاری و انرژی میسان 2024

 

از آنجاییکه استان میسان یکی از استان‌های نفت خیزعراق میباشد و با انتخاب استاندار جدید استان میسان به هدف توسعه و پیشرفت استان و استفاده از پتانسیل های بین المللی و حضور وزیر نفت و معاونان و مدیران وزارت نفت و مسئولان استان میسان این امکان برای مشارکت کنندگان در این نمایشگاه را فراهم میآورد که بطور مستقیم و بدون واسطه با نیازهای بسیار کشور عراق مخصوصا در استانهای میسان و بصره و واسط آشنا شده و با مسئولان امر جلسات رودر رو برگزار نمایند.

یکی از اهداف عمده  نمایشگاه پذیرش و ارائه شرکتهای مهم و فعال در زمینه‌های مختلف و گشایش فرصت رقابت بین این شرکتها در راستای ارائه بهترین تولیدات و خدمات و پیشنهادات در بخش‌های انرژی نفت و گاز و برق، بخش‌های ساختمان سازی، تأمین تجهیزات نوین ساختمان سازی بطوریکه سطح اقتصادی و توسعه کشور را ارتقا بخشند و امکان گرفتن و اجرای پروژه‌های عظیم و متوسط مورد نیاز در بخش‌های انبوه‌سازی و سرمایه‌گذاری و پیمانکاری مختلف را فراهم سازد که اکثر استان‌های عراق در حال حاضر به آن نیاز مبرم داشته و در این راستا بطور خاص میتوان به سه استان میسان و بصره و واسط اشاره نمود.

ایجاد برنامه‌ها و مراحل جدید جهت خلق فرصت‌های تبادل تجارب و دانش فنی مهندسی بین شرکتهای استانهای عراق و شرکتهای بین المللی

تمرکز روی پیشرفت و توسعه تکنولوژی و در نتيجه افزایش سطح فعالیت‌های مهندسی و تکنولوژی و الکترونیکی که نیاز مبرم بسیاری از شرکتهای دولتی و خصوصی عراق میباشد.

گشودن راه برای سرمایه گذاران جهت اطلاع از به روزترین پروژه‌های مورد نیاز عراق در بخش‌های مختلف

در این نمایشگاه با هدف جذب شرکتهای بین المللی و ارتباط نزدیک با شرکت‌های بخش دولتی و خصوصی عراق سعی در امضای قرارداد با این شرکتها میباشد مخصوصا که بودجه‌های کلانی برای این امر در نظر گرفته و تصویب شده است.

مزایای مشارکت در نمایشگاه میسان

 

1- مشارکت در نمایشگاه میسان امکان ملاقات با مسئولان کارآمد و موثر و تصمیم ویران دولتی و هیاتهای صنعتی و بازرگانی را فراهم میسازد.

2- آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های نفت ( پالایشگاه میسان) ،  انرژی، صنعت و تجارت.

3- فراهم نمودن امکانات جهت دیدارهای مستقیم و بیواسطه دوجانبه و گروهی با متخصصان در زمینه‌های بازسازی و سرمایه گذاری در بخش انرزی و پالایشگاهی و بازاریابی

4- برطرف نمودن کلیه موانع شرکتهای ایرانی جهت توفیق در عقد قرارداد و اجرای پروژه‌های عمرانی و پیمانکاری و سرمایه‌گذاری در کشور عراق

5- اولویت دولت عراق و مسئولان استانی میسان در عقد قرارداد همکاری در زمینه های مختلف با مشارکت کنندگان در نمایشگاه

6-امکان بازاریابی مستقیم تولیدات کارخانجات ایران و شناخت پروژه های بزرگ و کوچک جهت مشارکت و یا اجرای پروژه‌هایی که بخش دولتی و خصوصی عراق برطبق عرضه توانمندی طرف ایرانی ارائه مینماید و بازاریابی مستقیم و تحقق اهداف بلند مدت توسعه متکی بر تبلیغات وسیع و بسترسازی مناسب.

7- با مشارکت در نمایشگاه شرکتهای کوچک و نوپا نیز در بازار جنوب عراق از شهرت و معروفیت برخوردار میگردندو جهت اعطای نمایندگی به شرکتهای عراقی فرصتی طلایی به حساب میاید.

8- با تکیه بر تبلیغات وسیع در کانالهای ماهواره‌ای و محلی و پخش مستقیم فعالیتهای روزمره نمایشگاه در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها به شهرت مشارکت کنندگان در نمایشگاه کمک بسزایی نموده و شناخت بازارعراق نسبت به فعالیت‌ها و توانمندی‌های آنها را دوچندان میکند.

9- گشایش چشم اندازهای تجاری و بازرگانی جدید با تجار و اصناف و اتاقهای بازرگانی و اتحاديه ها و سازندگان و سندیکاهای مهندسی و نفتی

10- تامین فرصتهای دیدار مستقیم با مسوولان ذیربط پالایشگاه میسان و بصره جهت ارائه توانمندی‌های فنی مهندسی و بهره مندی از نیروی کار ارزان و نیازهای فراوان کشور عراق و مخصوصا استان میسان در زمینه های مختلف.

ستاد برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی
انرژی – سرمایه  گذاری و پیمانکاری صنایع نفت و گاز

سـتاد برگـزاری نمایشگاه

شرکت تجارت پیشگان راه آرمان