بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

16-19 خرداد ماه 1402


آخرین مهلت ثبت نام: 25 اردیبهشت‌ماه 1402

قابل توجه متقاضیان محترم مشارکت در بیستمین نمایشگاه بین المللی
صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام ، سونا و استخر
16 تا 19 خرداد ماه 1402


«درخواست اولیه متقاضیان مشارکت در بخش داخلی»

باتوجه به اینکه مراحل ثبت نام متقاضیان مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه به زودی آغاز خواهد شد، از کلیه متقاضیان مشارکت در بخش ریالی تقاضا می شود تا درخواست اولیه خود را با تکمیل فرم زیر، جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایی و رزرو اولیه برای انجام مراحل عضویت در سایت جانمایی اینترنتی به ستاد برگزاری ارائه نمایند.

  • در صورت عدم تکمیل کلیه موارد ذکر شده در فرم پیوست، فرم ارسال شده مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. تکمیل و ارسال اين فرم هیچگونه تعهدی جهت واگذاری غرفه به متقاضیان برای ستاد برگزاری ايجاد نمی کند و فقط به منزله ارائه درخواست مشارکت می باشد.
  • اطلاعات اين فرم در بانک اطلاعاتی نمايشگاه (جهت امور اطلاع رسانی و …) تا پايان نمايشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت، بنابر این لازم است تا اطلاعات درخواستی بصورت صحیح، دقیق و کامل در فرم درج شود. مسئولیت عدم مطابقت اطلاعات درج شده در فرم درخواست اولیه با مشخصات شرکت بعهده  متقاضی می باشد و ستاد برگزاری مسئولیتی در اين خصوص نخواهد داشت .
  • شرکتهایی که درخواست غرفه ریالی دارند به عنوان تولید کننده، توزیع کننده و یا نمایندگی محصولات تولید داخلی محسوب شده و به هیچ عنوان اجازه نمایش محصولات خارجی و یا تبلیغات از طریق پوستر، بنر، کارت ویزیت و یا سایر روشهای تبلیغاتی در محل غرفه نخواهند داشت. بدیهی است در صورت مشاهده، ضمن جلوگیری از فعالیت غرفه براساس مقررات اعلام شده، هزینه فضای تخصیصی به صورت ارزی محاسبه شده و از مشارکت کننده دریافت خواهد شد.

لازم است تا متقاضیان مشارکت در بخش ریالی همزمان با ارسال فرم اولیه درخواست، نسبت به ارائه مدارك زیر به ستاد برگزاری جهت بررسی لازم، تا قبل از شروع جانمایی و رزرو اولیه اقدام نمایند :

  • پروانه بهره برداری، گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسائی کارگاه معتبر، پروانه صنفی تولیدی
  • ثبت آرم تجاری محصولات
  • تائیدیه تولید براساس یکی از استانداردهای ملی و یا معتبر بین المللی
  • بروشور و کاتالوگ شرکت متقاضی در خصوص کالاها و خدماتی که توسط شرکت کننده در نمایشگاه ارائه خواهد شد.

*مهم: متقاضیانی که مدارك یاد شده را تا قبل از شروع ثبت نام اینترنتی به ستاد برگزاری جهت بررسی ارائه ننمایند، «کد کاربری و گذر واژه» جهت امکان ورود به سایت و ثبت نام، دریافت نخواهند نمود.

  • جانمایی غرفه ها بر اساس زیرگروه کالایی و اولویت زمان واریز هزینه های اعلام شده خواهد بود.

در صورتیکه زمینه فعالیت شرکت:  بازرگانی/ نمايندگی شرکتهای خارجی/ واردات، فروش و ارائه کالاها و خدمات خارجی به هر شکل می باشد، متقاضی بايد جهت دريافت شرایط بخش ارزی نسبت به ارسال درخواست کتبی به ستاد برگزاری نمایشگاه اقدام نمايد.


ستاد برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی
صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام ، سونا و استخر

مجوز برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

سـتاد برگـزاری نمایشگاه

شرکت تجارت پیشگان راه آرمان

تلفن:  88913642  –    88925382     تلفکس:  88947108
نشاني: تهران، میدان ولیعصر، بالاتر از کوچه روشن، روبروی بانک کشاورزی، ساختمان 1802، طبقه ششم، واحد 2

Email: armanfairs@gmail.com
info@armanfairs.ir
web: www.armanfairs.ir